15. Europcar Mobility Group Lisansiyeler ve Ofisler Toplantısı, 29 Nisan – 1 Mayıs 2024 tarihleri arasında Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’da gerçekleşti. Toplantının bu seneki mottosu “#GüçSende” oldu.

Türkiye genelindeki lisansiyelerimiz ve ofis temsilcilerimiz ile bir araya gelerek yıllık hedeflerimiz ve stratejilerimizi konuşmak; iş ortaklarımız ile olan iletişimimizi güçlendirmek amacıyla her yıl düzenlediğimiz etkinliğimizin 15’incisi Europcar ve Goldcar markalarımızın ortaklığında gerçekleşti.Ezberleri Bozduk, Hareket Geçtik, Sınırları Aştık…

2024’te #GüçSende Diyoruz!

2024 Lisansiyeler ve Ofisler Toplantısı, Europcar Mobility Group Türkiye CEO’muz Sn. Fırat Fidan’ın sunumu ile başladı.

Europcar Mobility Group Türkiye CEO'su Sn. Fırat Fidan
Europcar Mobility Group Türkiye CEO’su Sn. Fırat Fidan

Sn. Fidan 2023 yılında dünyada ve ülkemizde yaşanan önemli olaylar ve gelişmeleri aktararak başladığı sunumunda otomotiv sektörünün güncel durumuna sektörel tablolar ile mercek tuttu.

Sn. Fidan araç kiralama sektörünün geleceğine dair sektörde öne çıkan trendleri paylaştığı bilgilendirici sunumunu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur! sözü ile noktaladı.

15. Europcar Mobility Group Lisansiyeler ve Ofisler Toplantısı yöneticilerimizin sunumları ile devam etti…

Yöneticilerimiz sunumları sırasında markalarımızın süreçleri ve sektörümüzdeki gelişmeler hakkında bilgiler paylaştılar. Sn. Macit Mutlu Sarı ise yazılım sistemimiz Medos hakkında gelişmeleri aktardı.

Sunumların ardından kahve molası ile devam eden etkinlikte katılımcılarımız, onlar için hazırlanan fotoğraf alanlarında hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Kahve molasının ardından heyecanla beklenen konuğumuz Sn. Sunay Akın motivasyon konuşmasını yapmak üzere bizlerleydi. Ünlü şair ve yazar Sn. Sunay Akın yaklaşık 1.5 saat süren “Güç Sende” temalı konuşması ile toplantıda adeta gücümüze güç kattı!

Europcar Mobility Group Türkiye CEO’muz Sn. Fırat Fidan, Sn. Sunay Akın’a konuşması sonrası hatıra plaketini takdim etti.

Toplantı workshoplarla hız kesmedi!

Toplantı yönetici sunumları, soru cevap etkinliği ve motivasyon konuşmasından sonra workshoplar ile devam etti. Kurumsal iletişim, pazarlama, müşteri ilişkileri, faturalandırma, müşteri hizmetleri vb. departmanlar hazırladıkları sunumları lisansiyelerimiz ile paylaştı.

Sn. Macit Mutlu Sarı ise yazılım sistemimiz Medos hakkında verdiği bilgiler ile akıllardaki soru işaretlerini giderdi.

Gala gecesinde unutulmaz anlar yaşandı…

Hem bilgilerimizi tazelediğimiz hem de sektörümüz ile ilgili gelecek stratejilerimizi konuştuğumuz toplantı, sunumlar ve workshoplar sonrasında, eğlenceyi ve heyecanı bir arada yaşadığımız gala gecesi muhteşem bir dans gösterisi ile başladı. 17 kişiden oluşan İsdancebul ekibi olağanüstü dans gösterileri ve şovlarıyla herkesi büyüledi.

Gala gecesinin ilerleyen saatlerinde kıdem plaketleri ve marka ödülleri sahiplerini buldu.

Ödül töreninin ardından sahne alan Burcu Sinem Şenel ve orkestrası Europcar Mobility Group Türkiye Ailesi’ne unutulmaz bir gece yaşattı.

Gala gecesi sürpriz çekiliş ile devam etti. Büyük heyecanla gerçekleşen çekilişte şanslı katılımcılarımız sürpriz hediyelerin kazananı oldu.

Sn. Melike Çelik değerli sunumu ile bizlerleydi…

15. Europcar Mobility Group Lisansiyeler ve Ofisler Toplantısı sunumlarına ulaşmak için buraya, galeriye ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.